Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja !

Data dodania: 30 kwiecień 2020Ogłoszenie: 37862
Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja !
  • Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja ! - zdjęcia
  • Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja ! zdjecie 2
  • Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja ! - zdjecie 3
  • Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja ! zdjecie 4
  • Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja ! zdjecie 5
  • Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja ! zdjecie 6
  • Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja ! zdjecie 7
  • Budynek mieszkalno- usługowy- dobra inwestycja ! zdjecie 8


Proponujemy Państwu do sprzedaży doskonałą posiadłość na inwestycję, usytuowaną w bardzo atrakcyjnym położeniu !!Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno- usługowy położony w Nieżywięciu, w gminie Człuchów, powiecie człuchowskim, województwie pomorskim.W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi budynek warsztatowo- biurowy wraz z znajdującym się na górze wygodnym i przytulnym mieszkaniem.PARTER - o powierzchni 312,56 m2, w jego skład wchodzą:

część usługowa: garaż na trzy stanowiska, z kanałami, z otwieranymi elektryczne bramami wjazdowymi. Obecnie w tym miejscu znajduje się warsztat naprawczy pojazdów mechanicznych. W pozostałej części mieści się biuro obsługi klienta, toaleta, pomieszczenie socjalne wraz z częścią kuchenną dla pracowników.PODDASZE -część mieszkalna: o powierzchni 201,45 m2 w jego skład wchodzą: korytarz, biuro, szeroki przedpokój, otwarty salon z kuchnią, trzy pokoje sypialniane, łazienka z wc.Budynek wybudowany i oddany do użytku w 2007 roku. Stan techniczny bardzo dobry, dach pokryty dachówką ceramiczną, okna PCV, na ścianach gładzie, w łazienkach glazura i terakota. Nieruchomość została tak zaprojektowana, aby jego mieszkańcy czuli się komfortowo i jednocześnie korzystali z możliwości prowadzenia usług oraz zamieszkania w tym samym miejscu.Atutem tej nieruchomości jest łatwy dojazd drogą wojewódzką Chojnice- Bytów, a co za tym idzie mnóstwo potencjalnych klientów. W pobliżu również będzie przebiegać projektowana właśnie nitka zachodniej obwodnicy miasta.Duża powierzchnia działki – 1498 m2 stwarza możliwość utworzenia parkingów, składowania dowolnych materiałów, itd. Dojazd do nieruchomości oraz część działki wyłożone kostką brukową. Budynek daje duże możliwości aranżacyjne, może być wykorzystywany na różną działalność gospodarczą.

Obiekt z szerokim potencjałem !! Możliwość prowadzenia działalności i zamieszkania w tym samym miejscu !!Zapraszamy inwestorów z pomysłem na własny biznes !!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 161 )

Cena 990000zł
Kategoria: Domy
Typ oferty: Domy na sprzedaż
Lokalizacja: Gdynia
Wyświetleń: 32

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
Ogloszenia warszawa lokalnie
© 2012 Gdynialokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.