Kucharz lub pomoc kuchenna w Dziennym Domu Pomocy Społecznej

Data dodania: 24 czerwiec 2019Ogłoszenie: 19423

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni zatrudni na umowę o pracę na zastępstwo
kucharza lub pomoc kuchenną w wymiarze 1,0 etatu w Dziennym Domu Pomocy
Społecznej w Gdyni ul. Gen. Maczka 1.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr tel. 797-993-631 lub 58 622- 24- 24

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni, informuje że zgodnie z obowiązkami wynikającymi z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.):

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni, ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia.
2) Kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji jest możliwy pod numerem tel. 58 782-01-20, od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30 - 15.30.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
4) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania aktualnej rekrutacji w przypadku jej prowadzenia na stanowiska nieurzędnicze, a w przypadku realizacji procedury konkursowej na stanowiska urzędnicze bądź kierownicze stanowiska urzędnicze - przez okres 2 lat wymagany przepisami prawa, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym dokonano ich zebrania, poza wyjątkami określonymi przepisami prawa lub do momentu odwołania zgody.
6) Posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody, w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa.
8) Podanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z procesem rekrutacji.
9) Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.


„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji”.
Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Gdynia
Wyświetleń: 199

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
Ogloszenia warszawa lokalnie
© 2012 Gdynialokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.